سید ابراهیم رئیسی

عملکرد دولت رئیسی در 1400/6/11

مقدمه

به نام خدا
از لطف نگاه شما خرسندیم!


استاد احسان عبادی تصمیم گرفتند یادداشت هایی به عنوان یادداشت های روزانه دولت رئیسی ارائه دهند. ایشان مصمم هستند تا پایان کار دولت این کار را انجام دهند. ان شاءالله با یاری و انتشار این یادداشت ها به دست شما عزیزان این امر حاصل می شود.
از اینکه در نشر این محتوا ها ما را همراهی میکنید بسیار ممنونیم. اجرتان با صاحب الزمان (عج)…


✳️ یادداشت های روزانه دولت رئیسی 7

📅 پنج شنبه ،11 شهریور

1️⃣ رئیس جمهور در دومین سفر استانی خود و در سفری از پیش اعلام نشده، دقایقی قبل وارد شهرستان چابهار شد. سید ابراهیم #رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران در بدو ورود به چابهار به اسکله صیادی کنارک رفت و ضمن بازدید از بخش های مختلف آن با صیادان و ماهیگیران حاضر در این اسکله صیادی گفت و گو کرد.
وزیران کشور، راه و شهرسازی ، صنعت، معدن و تجارت، امور اقتصادی و دارایی، رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس دفتر رئیس جمهور، آیت الله رئیسی را در این سفر همراهی می کنند.

👈 باز هم یک سفر از پیش تعیین نشده و بدون تشریفات و رو در رو با مردم عزیز، بسیار عالی، واقعا صیادان عزیز در این سالها دچار مشکلات زیادی از جمله تامین سوخت قایق ها ، صید ترال ، جلوگیری های بی مورد برخی مسئولین و.. بوده اند که ان شالله اقای #رئیسی بررسی نمایند.
سر زدن به دو استان محروم کشور در ابتدای ریاست جمهوری ، نوید توجه ویژه به این دو استان عزیز را می دهد و ان شالله تلاش در رفع محرومیت

2️⃣ آقای #رئیسی ، پیش ازظهر امروز پنجشنبه درجلسه روسای کمیته های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا با تاکید بر لزوم تسریع در تامین واکسن از طریق واردات و تولیدات داخلی، با اشاره به گزارش‌های دریافتی از کمبود واکسن در برخی استان‌ها گفت: یکی از مسائل ضروری در روند واکسیناسیون، توزیع عادلانه واکسن بر اساس اولویت‌های تعیین شده است که باید پیش‌بینی‌های لازم درباره آن صورت گیرد تا در روند و سرعت تزریق واکسن خللی پیش نیاید.

👈 الحمدلله بعد از تاکیدات رهبری در موضوع واردات #واکسن و همچنین تولید داخلی ، اقای #رئیسی جلسات خوبی را برگزار کرده اند و در پی تلاش برای تامین مالی آن هم هستند تا هم بحث واردات و هم بحث تولید به نحو احسن شکل بگیرد

👈👈 همچنین در این جلسه مقرر شد در جلسه روز شنبه ستاد ملی مقابله با کرونا درباره برگزاری آیین پیاده‌روی اربعین بر اساس پروتکل‌های بهداشتی مصوب و نیز سهمیه تعیین شده، تصمیم‌گیری شود.👉👉

3️⃣ اقای #زاکانی هم امروز حکمشان صادر شد ، روحیه فساد ستیزی خوبی دارند، اما همچنان بحث تخصص ایشان مورد بحث هست و ما هم انتقاد منتقدین محترم در این موضوع را قبول داریم و به آنها حق می دهیم، به مردم عزیز قم هم حق می دهیم که ناراحت باشند که چرا باید نماینده آنها استعفا بدهد و شهردار شهر تهران شود، این هم انتقاد حقی هست ، ان شالله اقای #زاکانی جوابی قانع کننده دهند و البته ان شالله در این پست جدید منشأ خیرات خوبی شوند و مدیریت شهری تهران را متحول کنند.

ان شالله هرچه رقم می خورد، خیر ملت باشد


کمک به انتشار محتوا

پیشنهاد می شود یادداشت های روزانه دولت رئیسی را با هشتگ های مرتبط در فضای مجازی پخش کنید.
خدا همراهتان باد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احسان عبادی

احسان عبادی

از اساتید مهدویت و تاریخ و کلام جدید، مولف کتاب و سخنران کشوری

فهرست مطالب