سید ابراهیم رئیسی

عملکرد دولت رئیسی در 1400/6/10

مقدمه

به نام خدا
از لطف نگاه شما خرسندیم!


استاد احسان عبادی تصمیم گرفتند یادداشت هایی به عنوان یادداشت های روزانه دولت رئیسی ارائه دهند. ایشان مصمم هستند تا پایان کار دولت این کار را انجام دهند. ان شاءالله با یاری و انتشار این یادداشت ها به دست شما عزیزان این امر حاصل می شود.
از اینکه در نشر این محتوا ها ما را همراهی میکنید بسیار ممنونیم. اجرتان با صاحب الزمان (عج)…


✳️ یادداشتهای روزانه دولت رئیسی 6

📅چهار شنبه ،10 شهریور

1️⃣ دولت در یک اقدام ضربتی و خوب ، ذخیره اقلام ضروری کشور را به حد مطلوب و استاندارد رساند ، با این کسری بودجه و مشکلات ، کار خوبی بود که انجام گرفت ، این یعنی می شود کار جهادی کرد ،قطعا روند تسریع در آزادسازی کالاهای انبارشده در روزهای گذشته ، درگمرک در این موضوع بسیار موثر بوده.
دولت قبل هم می توانست در بحث گمرک و ترخیص کالاها بهتر عمل کند، اما مافیا بازی های کاذب این اجازه را نداده ، البته این مافیا هنوزوجود دارد، ان شالله به زودی ریشه کن شود

2️⃣ رئیس جمهور ، خانم خزعلی که فرزند آیت الله خزعلی می باشند را به سمت معاونت امور زنان منصوب کردند،
خانم خزعلی از نظر علمی کم ندارند، ریاست جامعه الزهرا را به عهده داشتند و در سال 90 ، استاد نمونه شدند

👈 هم در زمینه علوم انسانی و مسائل زنان کارهای پژوهشی انجام داده اند، هم عضو كميته برنامه ريزي وزارت علوم ، هم عضوکارگروه علوم اجتماعی شورای عالی انقلاب فرهنگی هستند و این نشان می دهد در کارهای فرهنگی تجربه کافی دارند.
البته قطعا قضاوت کردن درباره ایشان چه مثبت ، چه منفی ،زود است و باید منتظر گذر زمان بود.
اما سوابق ایشان برای این پست ، قابل قبول است

3️⃣ آقای محمد دهقان هم معاون حقوقی رئیس جمهور شدند ، ایشان آدمی سلیم النفس هستند ، انسانی سالم و البته آشنا به کار خود و رشته خود ، ان شالله انتخاب خوبی باشند

4️⃣ با توجه به ضرورت تأمین امکانات بهداشتی و درمانی در شرایط حساس کنونی و همه گیری ویروس کرونا و به منظور ارائه خدمات زودهنگام و مدیریت حوادث در کشور با توجه به ناکافی بودن دستگاه های آمبولانس در مراکز پزشکی و همچنین مدیریت ارز کشور، هیأت وزیران مجوز تأمین یک هزار دستگاه شاسی آمبولانس برای تولید آمبولانس، با رعایت آیین نامه ضوابط فنی واردات خودرو و از طریق هماهنگی با وزارت صنعت، معدن و تجارت با استفاده از ظرفیت تولیدکنندگان داخلی را صادر کرد.

ان شالله هرچه رقم می خورد، خیر ملت باشد


کمک به انتشار محتوا

پیشنهاد می شود یادداشت های روزانه دولت رئیسی را با هشتگ های مرتبط در فضای مجازی پخش کنید.
خدا همراهتان باد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احسان عبادی

احسان عبادی

از اساتید مهدویت و تاریخ و کلام جدید، مولف کتاب و سخنران کشوری

فهرست مطالب