سید ابراهیم رئیسی

عملکرد دولت رئیسی در 1400/6/24

مقدمه

به نام خدا
از لطف نگاه شما خرسندیم!


استاد احسان عبادی تصمیم گرفتند یادداشت هایی به عنوان یادداشت های روزانه دولت رئیسی ارائه دهند. ایشان مصمم هستند تا پایان کار دولت این کار را انجام دهند. ان شاءالله با یاری و انتشار این یادداشت ها به دست شما عزیزان این امر حاصل می شود.
از اینکه در نشر این محتوا ها ما را همراهی میکنید بسیار ممنونیم. اجرتان با صاحب الزمان (عج)…


✳️ یادداشت های روزانه دولت رئیسی 20

📅 چهار شنبه ،24 شهریور

1️⃣ ابتدا تشکر می کنیم از مجلس انقلابی که امروز طرحی عالی برای تسریع در مجور دادن به افراد خواهان راه اندازی کسب و کار را تصویب کردند ، طرحی که واقعا عالی هست و ان شالله بعد تائید شورای نگهبان و اجرای آن ، بسیار در روند اشتغال زایی جوانان عزیز موثر است.

2️⃣ مجلس امروز در دو موضوع به دولت تذکر داد که انصافا تذکرهای به جایی بوده، یکی اینکه چرا در معرفی رئیس بانک مرکز تاخیر صورت گرفته ، یکی هم اینکه چرا هنوز جزئیات مذاکرات هسته ای را به مجلس ندادند ، که به نظرم تذکرات درستی بود و دولت باید در این زمینه ها سرعت عمل به خرج دهد

3️⃣امروز اقای #رئیسی ، اصول 12 گانه مبارزه با فساد اداری و اقتصادی را به همه بحش های دولت ابلاغ کردند، تجربه خوب ایشان در تنظیم و ابلاغ چنین سندهایی در قوه قضائیه ، نشان می دهد که امید آینده روشن ضدفسادی را خواهد داد
البته باید صبر کرد و دید

4️⃣ غریب‎آبادی به غربی‎ها: به‎جای عوام‎فریبی به تعهداتتان عمل‎ کنید

🔹نماینده ایران در سازمان‌های بین‌المللی در مصاحبه با الجزیره:اروپایی‎ها حاضر نیستند از آمریکا بخواهند تحریم‎های ایران را بردارد، اما از ایران می‎خواهند تعهدات برجامی را اجرا کند. تا زمانی‎که تحریم‌ها ادامه دارد، از ایران انتظار خویشتن‎داری و اقدام سازنده نداشته باشید. ما بدهکار شما نیستیم.
👈 این مواضع محکم از سوی مسئولین دولتی ما را امیدوار می کند به اینکه دوباره به دوران عزت هسته ای خود برگردیم، ان شالله همین روند ادامه داشته باشد

5️⃣ اسلامی: دوربین‌های برجامی فعال نیستند

🔹رئیس سازمان انرژی اتمی: تعدادی دوربین متاثر از برجام نصب شده بود، اما طرف‌های مقابل به تعهدات خود عمل نکردند از این رو دیگر ضرورت نداشت آن دوربین‌ها وجود داشته باشد.
آن‌چه ایران در زمینه هسته‌ای به‌ دست آورده بر اساس تحقیق و توسعه داخلی بوده است و کسی نمی‌تواند این امر را متوقف کند.
هدف‌گذاری‌های مهمی که در دستورکار ماست، این است که در برنامه فوری سقف برق نیروگاه‌های هسته‌ای را به ۸ هزار مگاوات برسانیم که با این کار مردم آثار برنامه هسته‌ای را در کشور مشاهده می‌کنند.

👈 البته این قانون خاموش کردن دوربین های برجامی را مجلس فعلی تصویب کرد و دولت هم اجرا کرد، احسنت
اینکه برنامه ریزی برای تولید برق دارند هم بسیار جای خوشحالی دارد ، می شود ، با جدیت کامل می شود

ان شالله هرچه رقم می خورد، خیر ملت باشد


کمک به انتشار محتوا

پیشنهاد می شود یادداشت های روزانه دولت رئیسی را با هشتگ های مرتبط در فضای مجازی پخش کنید.
خدا همراهتان باد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احسان عبادی

احسان عبادی

از اساتید مهدویت و تاریخ و کلام جدید، مولف کتاب و سخنران کشوری

فهرست مطالب