سید ابراهیم رئیسی

عملکرد دولت رئیسی در 1400/6/23

مقدمه

به نام خدا
از لطف نگاه شما خرسندیم!


استاد احسان عبادی تصمیم گرفتند یادداشت هایی به عنوان یادداشت های روزانه دولت رئیسی ارائه دهند. ایشان مصمم هستند تا پایان کار دولت این کار را انجام دهند. ان شاءالله با یاری و انتشار این یادداشت ها به دست شما عزیزان این امر حاصل می شود.
از اینکه در نشر این محتوا ها ما را همراهی میکنید بسیار ممنونیم. اجرتان با صاحب الزمان (عج)…


✳️ یادداشت های روزانه دولت رئیسی 19

📅 سه شنبه ،23 شهریور

1️⃣ امروز در اولین جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور آیت‌الله رئیسی، موضوع توسعه آموزش‌وپرورش مجازی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد که سامانه شاد ذیل وزارت آموزش‌وپرورش مسئول ارائه آموزش عمومی رایگان باشد و در زمینه فعالیت آموزشی ارزش افزوده بخش دولتی و غیردولتی تنظیم مقررات کرده و مجوز صادر کند.
👈 اما خدا کند که این تدریس های مجازی ،روی کیفیت کار اثر نگذارند که متاسفانه آمار نشان می دهد که گذاشته است !
اگر واقعا زیر ساختی فراهم شود و سرعت خوب اینترنتی به خانواده ها داده شود که کلاس به صورتی باشد که همزمان هم معلم محترم به صورت آنلاین و تصویری باشد و هم دانش آموزان به صورت تصویری، در این صورت خیلی بهتر می شود و دانش آموزان مجبور به گوش کردن حرف ها می شوند

2️⃣ رئیس جمهور روسیه روز سه شنبه در تماس تلفنی با دکتر سیدابراهیم رئیسی، با بیان اینکه بعلت احتمال ابتلا به بیماری کرونا به قرنطینه رفته است، خواستار انجام هماهنگی برای دیدار دو رئیس جمهور در اولین فرصت شد.
رئیس جمهور روسیه با اشاره به همکاری های مسکو – تهران در زمینه مقابله با کرونا و همچنین تولید مشترک واکسن اسپوتنیک، بر تداوم این همکاری ها تاکید کرد

3️⃣ رئیس جمهور روز سه شنبه در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت بر اجرای اقدامات اثر گذار برای ثبات در بازار و کنترل قیمت و تامین مواد اولیه مورد نیاز تاکید کرد.

👈 قبلا اقای #رئیسی قول داده بودند که خودشان شخصا در این جلسات شرکت می کنند و الحمدلله دارند به این قول خود عمل می کنند، خیلی فرق است بین جلسه ای که فردی به عنوان نماینده رئیس جمهور در آن باشد، با جلسه ای که خود رئیس در آن باشد

4️⃣دستور رئیسی برای حل مشکلات معیشت روزانه مردم

🔹اقدامات اثرگذار برای ثبات در بازار، کنترل قیمت‌ها و تامین مواد اولیه ضروری‌ است. وزارت صمت و کشاورزی برای حل مشکلات معیشت روزانه مردم تدبیر کنند.
🔹مردم انتظار دارند با اولویت‌بندی مسائل مهم اقتصادی و تلاش شبانه‌روزی، تحولی در اقتصاد و معیشت آنان رخ دهد

ان شالله هرچه رقم می خورد، خیر ملت باشد


کمک به انتشار محتوا

پیشنهاد می شود یادداشت های روزانه دولت رئیسی را با هشتگ های مرتبط در فضای مجازی پخش کنید.
خدا همراهتان باد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احسان عبادی

احسان عبادی

از اساتید مهدویت و تاریخ و کلام جدید، مولف کتاب و سخنران کشوری

فهرست مطالب