متن شبهه👇

استاد باید خیلی خوب باشیم تا بتونیم امام زمان (عج) با دیده ببینیم، استاد اگر بخواهیم اینجوری حساب کنیم دانش اموزی که تجدید میاره بالاخره با تبصره قبول میشه، اینجا برای دیدن حضرت حجت(عج) تبصره ی وجود نداره؟

پاسخ شبهه👇

👌🏻اگر فایل ملاقات با امام زمان (عج) را از سلسله فایلهای معارف مهدویت گوش داده باشید ما آنجا دو شرط را برای دیدن امام زمان عرض کردیم👇🏻

1⃣- بحث معنویت
2⃣- بحث اضطرار

🔹عده ای از افراد را داریم که امام زمان (عج) را دیدند، حالا خیلی هم مقام معنوی بالایی نداشتند، اما چون به اضطرار رسیدند 🌟حضرت را دیدند مثل اسماعیل هرقلی، مثل ابوبغل کاتب.. اینها خُب یک مقام معنوی خیلی فوق العاده ای نداشتند، به اضطرار رسیدند و حضرت را دیدند.

🔸ما هم اگر واقعا به آن اضطرارش برسیم ممکن است حضرت را ان شاءالله ببینیم. ولی باز هم تأکید می کنم دنبال دیدن نباشید شما خوب باشید حضرت خودش به سراغ شما می آید.

⚠️آن چیزی که از من و شما خواستند که انجامش بدهیم، این است که واجباتمان را انجام بدهیم، محرماتمان را ترک بکنیم، به امام زمان (عج) مهر و عشق بورزیم و این مهر ورزیدن💝 به امام زمان میسر نمی‌شود مگر با توسل روزانه به حضرت، حتی شده با یک صلوات،
👈🏻حتی شده با یک سلام محضر آقا ولی عصر (عج)، حتی شده شما زیارت آل یاسین روزانه🌞 بخوانید و به محضر حضرت حجت سلام الله علیه هدیه کنید و عشق بازی با امام زمان (عج) کنید. حتی زیارت آل یاسین نتوانستید همه ی آن را بخوانید فقط✋🏻 فرازهای سلام های زیارت آل یاسین را بخوانید، کم کم این عشق بازی ها ادامه پیدا می کند و شما می‌توانید یار حضرت بشوید.

بازگشت به لیست شبهات

پاسخ دهنده: احسان عبادی

پاسخ دهنده: احسان عبادی

جزو اساتید مهدویت ، پژوهشگر تاریخ و محقق، مولف کتاب و سخنران کشوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگویی به شبهات
عنوان
شبهه

چگونه امام زمان را ببینیم؟!

نظرسنجی
جدیدترین شبهات