متن شبهه👇

استاد در مورد منصور هاشمی ویس های قبلیتونو گوش دادم، توی همشون گفته بودین که نباید از باطل حرف زد چون بزرگ میشه، درستم میگین، از احمد الحسن زیاد حرف زدیم، بزرگ شد، از فراماسونری زیاد گفتیم شاخ شد و…
ولی خُب قراره یه روزی خراسانی بیاد دیگه… طبق روایت سفیانی و خراسانی و یمانی توی یک سال و یک ماه و یک روز خروج میکنن، خُب این روایت که به قول خودتون خبر واحده؛ اگرم درست باشه، بالاخره این ۳ نفر قبل از اینکه خروج کنند، تفکراتشون شکل گرفته و دنبال یار جمع کردن هستن، دیگه این کارشون که توی یک روز نیست! خُب اگه قراره هر کس بیاد بگه من یمانیم، من خراسانیم و ماهم بگیم تو کذابی، پس چجوری قراره این دو خروج کنند؟؟

پاسخ شبهه👇

🔸این مواردی که فرمودید هیچ کدام ربطی به منصور هاشمی خراسانی ندارند سفیانی👤 را از رفتارها و عملش می‌توانیم متوجه بشیم. این جور چیزها را هیچ وقت فکر نکنید چون مثلا منصور هاشمی نامی آمده که حرف های عجیب و غریبی می‌زند مطالب عجیب و غریب می‌گوید و فلان… حالا بخواهیم حرفش را بپذیریم. این چه جور آدمیه که نمی آید دعوتش را علنی نمی کند⁉️ چرا مخفی است چرا غایبه؟ همان سوالاتی که نسبت به احمد الحسن مطرح می‌کنیم. این ربطی به آن قضیه خراسانی، یمانی.. ندارد، اینها را با هم قاطی نکنید.

👥بعد افرادی هم که می‌آیند کسی مثل یمانی قطعاً فضیلت محوره، یک انسان پاکی هست. مثل بعضی از احمد الحسن ها و امثال اینها دروغگو و کذاب نیست🚫 سفیانی هم میشه از اعمال و کرداری که شروع می کند و کارهایی که می کند.. این صراحت کلام اهل بیت است که سفیانی را با اعمالش و رفتارش با عملکردش بشناسید.

بازگشت به لیست شبهات

پاسخ دهنده: احسان عبادی

پاسخ دهنده: احسان عبادی

جزو اساتید مهدویت ، پژوهشگر تاریخ و محقق، مولف کتاب و سخنران کشوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگویی به شبهات
عنوان
شبهه

از باطل حرف نزنید…

نظرسنجی
جدیدترین شبهات