سید ابراهیم رئیسی

عملکرد دولت رئیسی در 1400/6/15

مقدمه

به نام خدا
از لطف نگاه شما خرسندیم!


استاد احسان عبادی تصمیم گرفتند یادداشت هایی به عنوان یادداشت های روزانه دولت رئیسی ارائه دهند. ایشان مصمم هستند تا پایان کار دولت این کار را انجام دهند. ان شاءالله با یاری و انتشار این یادداشت ها به دست شما عزیزان این امر حاصل می شود.
از اینکه در نشر این محتوا ها ما را همراهی میکنید بسیار ممنونیم. اجرتان با صاحب الزمان (عج)…


✳️ یادداشت های روزانه دولت رئیسی 11

📅 دو شنبه ،15 شهریور

1️⃣ سخنگوی وزارت خارجه: اصل گفتگوهای وین انجام خواهد شد و ایران در آن حاضر می‌شود.
👈 امیدواریم با رویکرد جدیدی که دولت در پیش گرفته با افتدار در این مذاکرات حاضر شود و ذلت های دوران گذشته تکرار نشود

2️⃣ وزیر نفت خبر از کمبود گاز طبیعی برای مصرف خانگی در فصل زمستان داد.
👈 ان شالله مسئولین دولتی از همین الان به فکر زمستان مردم باشند و تدابیری را چاره کنند ،واقعا بحث سرما شوخی ندارد ، سال 86 و در زمان احمدی نژاد وقتی گاز ایران از سوی ترکمنستان قطع شد ، بخش هایی از کشور واقعا در بحران فرو رفتند ، امیدواریم مسئولین دولتی با تلاش جهادی خود این کمبود را به هر نحو ممکن جبران کنند

3️⃣ معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان: ۲ مرز چذابه و شلمچه در خوزستان به روی زائرین عتبات عالیات بسته است و مردم برای رفتن به عراق از طریق این ۲ مرز اقدام نکنند.
👈 امسال اعلام شده که فقط به صورت هوایی باید رفت ، واقعا امیدواریم مردم عزیز به سمت مرزها هجوم نبرند ، چون حتی دولت عراق هم اجازه سفر زمینی را نمی دهد، ولی آیا واقعا می شود؟
وقتی اجازه نمی دهند، دلیلی نمی شود عده زیادی از مردم بروند و ساعتها معطل بمانند و در آن شلوغی و جمعیت زیاد ، بهانه دست دیگران بدهند ، وقتی اجازه نمی دهند ، رفتن به مرز چه معنایی دارد؟

4️⃣ رئیس سازمان بازرسی کل کشور طی حکمی محمد آقاجری معاون نظارت و بازرسی امور سیاسی و قضایی این سازمان را به عنوان بازرس کل استان خوزستان «با اختیارات ویژه» منصوب کرد.
بازرس‌کل جدید استان خوزستان دارای ابلاغ خاص قضایی از سوی ریاست قوه‌قضاییه با دارابودن اجازه صدور قرار قانونی برای متهمان اقتصادی است.

👈 این استان عزیز با داشتن مردمی دلسوز و مومن ، به دلیل داشتن منابع گازی و نفتی ، قطعا مورد طمع عده ای مفسد قرار خواهد گرفت، این عمل قوه قضائیه را باید به فال نیک گرفت که با دادن اختیار ویژه به بازرس کل این استان، روند صدور حکم برای متهمین را خیلی سریع تر پیش خواهد برد.

ان شالله هرچه رقم می خورد، خیر ملت باشد


کمک به انتشار محتوا

پیشنهاد می شود یادداشت های روزانه دولت رئیسی را با هشتگ های مرتبط در فضای مجازی پخش کنید.
خدا همراهتان باد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احسان عبادی

احسان عبادی

از اساتید مهدویت و تاریخ و کلام جدید، مولف کتاب و سخنران کشوری

فهرست مطالب